KURUMSAL

Bursa Ortak Hukuk Danışmanlığı

KURUMSAL

Anasayfa KURUMSAL

Ortak Hukuk Bürosu Bursa Adliyesine 50 metre mesafede yeni yapılmış olan 4 katlı müstakil binasında yenilenmiş teknolojik alt yapısı ve ekipmanları ile 01.04.2005 tarihinden itibaren faaliyet göstermektedir. Avukatlık Ortaklığı bünyesinde alanlarında uzman 3 kurucu avukat, 3 sigortalı avukat,  2 stajyer avukat, 2 yönetici sekreter, 1 bilgi işlem uzmanı ve  2  hizmetli  çalışmaktadır.

Avukatlık Ortaklığında Objekt İcra Programı, Kazancı Mevzuat ve İçtihat Programı, Corpus Mevzuat ve Hukuk Programı, Avukatpro İcra ve Dava Programı, Legalbank içtihat programı, Talih Uyar içtihat - mevzuat programı, Windows XP iletişim sistemi kullanılmakta, ayrıca sürekli Hukuk yayınları da düzenli olarak takip edilmektedir. Personelimiz bilgi iletişim hizmetlerini üst düzeyde kullanmaktadır.

Büromuz TİCARET HUKUKU - BORÇLAR HUKUKU - İŞ HUKUKU - İCRA VE İFLAS HUKUKU alanları başta olmak üzere ağırlıklı olarak şirketlere danışmanlık hizmeti vermektir. Şirketler veya şirket ortakları arasındaki ihtilafların çözümlenmesini temin etmektir. Bu faaliyetin yanı sıra konusunda uzman personeli ile İcra Ve İflas Hukuku başta olmak üzere diğer hukuki konularda faaliyet göstermektedir. Büromuz Marka - Patent ve Endüstriyel Tasarım alanlarında hizmet vermektedir. "Arabuluculuk Siciline Kayıtlı" ekip arkadaşlarımız ARABULUCULUK hizmeti de vermektedir.  Büromuz TÜRKİYE İŞ KURUMU Güney Marmara bölgesinin hukuki hizmetlerini sözleşmeli olarak yürütmektedir.

Bursada Kiralık KURUMSAL